Posted by on wrz 1, 2016 in Ubezpieczenie i jego mechanizmy | 0 comments

Car insurance- 3d renderingBędąc właścicielami samochodu, czy domu, bardzo często chcemy się zabezpieczyć na wypadek kradzieży. Obecnie na polskim rynku możemy korzystać z takich produktów ubezpieczeniowych jakie pozwalają nam na uzyskanie odszkodowania w przypadku kradzieży, czy grabieży mienia. Składki za takie ubezpieczenie mogą być różne w zależności, choćby od miejsca naszego zamieszkania. Sami również powinniśmy we własnym zakresie rozważyć, czy takie ubezpieczenie jest w naszym przypadku potrzebne. Jeśli mieszkamy w bezpiecznej i strzeżonej okolicy oraz często przebywamy w domu, czy nie wyjeżdżamy z niego na długi czas, posiadanie ubezpieczenia od kradzieży domu może mijać się z celem.

Jest to ubezpieczenie, które warto posiadać, gdy mieszkamy w domu jednorodzinnym, zwłaszcza takim jaki nie znajduje się w pobliżu innych domostw. Ubezpieczenie od kradzieży samochodu jest dobrym rozwiązaniem, gdy nie trzymamy pojazdu w garażu, czy na strzeżonym parkingu. Równie ważna jest ocena w jaki sposób poruszamy się samochodem i w jakim miejscach samochód zostawiamy. Jeśli w pracy zostawiamy samochód na strzeżonym parkingu, a obok domu mamy garaż, posiadanie ubezpieczenia od kradzieży auta może być niepotrzebnym wydatkiem z naszej strony.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>